logo
Strona główna | Aktualności | Zielony Horyzont

Zielony Horyzont

26-10-2022

Jak wszyscy uwielbiamy się chwalić swoimi sukcesami, pokazywać ciekawe projekty, które realizujemy oraz dawać poczucie naszym Klientom, że trafili pod dobry adres.

Od dłuższego czasu podkreślamy, że jesteśmy specjalistami jeśli chodzi o wykonywanie DACHÓW PŁASKICH pokrytych membraną EPDM, TPO lub PVC. Na naszym koncie jest już wiele realizacji a grono zadowolonych Klientów rośnie z tygodnia na tydzień. Tym bardziej cieszymy się, że nie tylko klienci indywidualni decydują się na nasze usługi, ale również firmy.

Obecnie mamy przyjemność realizować bardzo dużą inwestycję w ramach, której do wykonania mamy dachy płaskie w systemie membrany TPO i EPDM o łącznej powierzchni 801,5 m2.

Dachy te realizujemy na bardzo odważnym, wysokobudżetowym projekcie prestiżowego osiedla w Rybniku. Osiedle to powstaje w centrum miasta w dzielnicy Orzepowice, przy ul. św. Józefa i nosi nazwę Zielony Horyzont. Śmiało możemy powiedzieć, że projekt ten zasługuje na uwagę wszystkich tych, którzy poszukują mieszkania.

Osoby zainteresowane odsyłamy na stronę inwestora www.nowem.eu, skąd pochodzą wizualizacje osiedla.


Galeria:

wróć
Zapewniamy kompleksową usługę

Wiemy jak ważną decyzją dla Ciebie jest budowa domu, dlatego naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu i poczucie komfortu

zobacz realizacje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.