logo

Dachy płaskie

Dachy płaskie to nowoczesne i funkcjonalne pokrycia, które zapewniają budynkom doskonałą ochronę przez wiele lat. Dają one szereg możliwości – chronią budynek przed warunkami atmosferycznymi, ale również mogą pełnić funkcję użytkową jako duży taras „tuż pod chmurką” lub piękny zielony ogród. Na etapie planowania inwestycji warto skorzystać z usług naszej firmy budowlanej, która wykona kompletny system dachowy. Mamy ogromną wiedzę popartą doświadczeniem, dzięki której pomagamy naszym klientom dokonać świadomego wyboru. Zaplanujemy całościowy układ warstw dachu płaskiego, biorąc pod uwagę m.in. geometrię i charakter budynku, przeznaczenie, lokalizację, kwestie architektoniczno-urbanistyczne i możliwości finansowe zleceniodawcy. Doradzimy też, z jakich materiałów i w jakiej technologii wykonać dach.

Hydroizolacja EPDM dachu

Hydroizolacja EPDM, czyli najnowsze pokrycie w technologii membranowej, stanowi skuteczne zabezpieczenie dachu przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych (m.in. nasłonecznieniem, niskimi temperaturami, wilgocią, wiatrem). Syntetyczny kauczuk idealnie pokryje dach, ponieważ jest wysoce wodoszczelny oraz odporny na uszkodzenia mechanicznie i promieniowanie UV.

Nasza firma jest generalnym wykonawcą hydroizolacji dachów. Bazując na sprawdzonej technologii, stosujemy do pokrycia dachowego: membranę poliuretanową (EPDM) i membranę PCV (z przeznaczeniem dla dachów płaskich). Są to niezwykle lekkie materiały, które nie obciążają nadmiernie konstrukcji dachu. Dzięki nim pokrycie dachowe jest szczelnie i trwałe. To daje pewność właścicielom budynków, że inwestują w bezpieczny dach, który przetrwa pokolenia.

wróć
Zapewniamy kompleksową usługę

Wiemy jak ważną decyzją dla Ciebie jest budowa domu, dlatego naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu i poczucie komfortu

zobacz realizacje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.