logo
Strona główna | O firmie | Dachy płaskie

Dachy płaskie

Dachy płaskie to nowoczesne i funkcjonalne pokrycia, które zapewniają budynkom doskonałą ochronę przez wiele lat. Dają one szereg możliwości – chronią budynek przed warunkami atmosferycznymi, ale również mogą pełnić funkcję użytkową jako duży taras „tuż pod chmurką” lub piękny zielony ogród. Na etapie planowania inwestycji warto skorzystać z usług naszej firmy budowlanej, która wykona kompletny system dachowy. Mamy ogromną wiedzę popartą doświadczeniem, dzięki której pomagamy naszym klientom dokonać świadomego wyboru. Zaplanujemy całościowy układ warstw dachu płaskiego, biorąc pod uwagę m.in. geometrię i charakter budynku, przeznaczenie, lokalizację, kwestie architektoniczno-urbanistyczne i możliwości finansowe zleceniodawcy. Doradzimy też, z jakich materiałów i w jakiej technologii wykonać dach -zaproponujemy m.in. położenie hydroizolacji z membrany EPDM.

Zalety dachów płaskich

Dachy płaskie niosą ze sobą wiele korzyści w zestawieniu z innymi konstrukcjami dachowymi. Do ich najważniejszych zalet należy:

Wykonawca dachów płaskich na Śląsku

Nasza firma jest cenionym wykonawcą dachów płaskich na terenie Śląska. Dachy płaskie są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem konstrukcyjnym przez inwestorów. Nasi klienci doceniają ich walory użytkowe oraz estetyczne. Budujemy zarówno dachy płaskie wentylowane, jak i niewentylowane. Stropodachy wentylowane to takie, w których elementem nośnym jest strop. Na stropie opiera się konstrukcja nośna pokrycia, czyli wiązary drewniane. Wilgoć w dachach wentylowanych odprowadzana jest przez specjalne otwory wentylacyjne, które znajdują się w ścianach między stropem a połacią. Z kolei dachy płaskie niewentylowane to po prostu żelbetowa płyta nośna, w której konstrukcja, termoizolacja oraz hydroizolacja są ściśle ze sobą związane. Jeżeli poszukują Państwo rzetelnego wykonawcy dachów płaskich na Śląsku – zapraszamy do kontaktu.

wróć
Zapewniamy kompleksową usługę

Wiemy jak ważną decyzją dla Ciebie jest budowa domu, dlatego naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu i poczucie komfortu

zobacz realizacje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.