logo
Strona główna | O firmie | Hydroizolacja dachów

Hydroizolacja dachów – firma wykonawcza

Jedną ze specjalizacji naszej firmy jest wykonawstwo hydroizolacji dachów w domach jednorodzinnych. Zabieg ten kompleksowo chroni budynek przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz lub śnieg oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Hydroizolację dachów realizujemy z użyciem wysokiej jakości membran, które są odporne na korozję, wilgoć oraz promieniowanie ultrafioletowe. Jeżeli zależy Państwu na przedłużeniu żywotności swojego dachu – zapraszamy do kontaktu. Hydroizolację dachów polecamy przy budowie domów energooszczędnych oraz w przypadku dachów płaskich, które są szczególnie narażone na negatywny wpływ wody.

Hydroizolacja EPDM

Nazwa hydroizolacja EPDM odnosi się do hydroizolacji wykonanej z membrany EPDM. Skrót ten oznacza tworzywo będące połączeniem etylenu, propylenu oraz monomeru, które potocznie nazywa się kauczukiem syntetycznym. Materiał jest lekki i nie obciąża konstrukcji dachów. Wykazuje dobrą paroprzepuszczalność oraz wysoką wodoodporność. Ponadto stawni doskonałą alternatywę dla popularnych niegdyś pap do dachów płaskich. Inną ważną zaletą jest ekologiczność – produkt uznawany jest za biologicznie martwy i nie zanieczyszcza środowiska naturalnego.

Zalety membrany EPDM

wróć
Zapewniamy kompleksową usługę

Wiemy jak ważną decyzją dla Ciebie jest budowa domu, dlatego naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu i poczucie komfortu

zobacz realizacje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.