logo
Strona główna | O firmie | Usługi budowlane

Usługi budowlane na Śląsku

Świadczymy szeroki zakres usług budowlanych na terenie całego Śląska, zwłaszcza w Rybniku i Gliwicach. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, którzy chcą postawić swój wymarzony dom. Naszym zadaniem jest zapewnić im generalne wykonawstwo w zakresie inwestycji jednorodzinnych. Wybierając firmę budowlaną Megadom, mogą być pewni, że współpracują z profesjonalistami, którzy mają ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Prowadzimy cały proces budowy domu i nadzorujemy każdy etap tak, by przebiegał zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem i sztuką budowlaną. Do budowy domów wybieramy sprawdzone materiały budowlane.

Zakres usług budowlanych świadczonych w Gliwicach i w Rybniku

Głównym profilem działalności naszej firmy jest budowa domów jednorodzinnych. Budujemy domy do stanu surowego otwartego i zamkniętego, stanu deweloperskiego, a także pod klucz. Nie jest to jednak jedyna specjalność naszego przedsiębiorstwa. Dodatkowo świadczymy szereg innych usług budowlanych na terenie Rybnika, Gliwic i innych miast w województwie śląskim. Zajmujemy się budową fundamentów, a w tym solidnych płyt fundamentowych. Ponadto realizujemy prace wykończeniowe, remonty oraz wykonujemy dachy płaskie. Klientom możemy także zaproponować aranżację kuchni, łazienki, salonu i pozostałych pomieszczeń. W przypadku każdej inwestycji zapewniamy kompleksowe doradztwo techniczne w doborze nowoczesnych rozwiązań w budownictwie. Po zakończeniu budowy udzielamy trzyletniej gwarancji na konstrukcję budynku i na wszystkie prace wykonane w ramach umowy.

Ekipa remontowo-budowlana

Naszą firmę tworzą specjaliści z wielu dziedzin. Zatrudniamy doświadczonych fachowców budowlanych ze Śląska, między innymi:

Dodatkowo współpracujemy z inżynierami, projektantami wnętrz oraz kierownikami budów. Każdy pracownik naszego zespołu cechuje się wysokim poczuciem odpowiedzialności za powierzone prace. Cechuje nas terminowość, staranność i chęć stosowania nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań. To dlatego tak duży zakres zleconych nam prac stanowią budowy domów energooszczędnych i pasywnych. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty – zapraszamy do wygodnego kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

wróć
Zapewniamy kompleksową usługę

Wiemy jak ważną decyzją dla Ciebie jest budowa domu, dlatego naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu i poczucie komfortu

zobacz realizacje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.