logo

Usługi budowlane na Śląsku

Świadczymy szeroki zakres usług budowlanych na terenie całego Śląska, zwłaszcza w Rybniku i Gliwicach. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, którzy chcą postawić swój wymarzony dom. Naszym zadaniem jest zapewnić im generalne wykonawstwo w zakresie inwestycji jednorodzinnych. Wybierając firmę budowlaną Megadom, mogą być pewni, że współpracują z profesjonalistami, którzy mają ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Prowadzimy cały proces budowy domu i nadzorujemy każdy etap tak, by przebiegał zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem i sztuką budowlaną. Do budowy domów wybieramy sprawdzone materiały budowlane.

Płyta fundamentowa

Płyta fundamentowa dla Twojego domu. Jesteśmy jednym z największych wykonawców płyt fundamentowych pod domy szkieletowe i z prefabrykatów keramzytowych w woj. śląskim. Płyta fundamentowa to solidne rozwiązanie i jednocześnie alternatywa dla tradycyjnych fundamentów, które może powstać w ciągu kilku dni w zależności od powierzchni budynku.

Co leży jeszcze w zakresie naszych usług?

Po zakończeniu budowy udzielamy naszym klientom 3-letniej gwarancji na konstrukcję budynku i na wszystkie prace wykonane w ramach umowy.

wróć
Zapewniamy kompleksową usługę

Wiemy jak ważną decyzją dla Ciebie jest budowa domu, dlatego naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu i poczucie komfortu

zobacz realizacje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.