logo
Strona główna | O firmie | Oferta | Płyty fundamentowe

Budowa fundamentów

Każdą inwestycję rozpoczynamy od budowy fundamentów. To właśnie na fundamentach opiera się cała konstrukcja obiektu. Zapewniają one stabilność nowopowstałemu budynkowi oraz zabezpieczają go przed nierównym osadzaniem. Fundamenty są więc bardzo istotne dla zakończenia inwestycji z sukcesem i nienarażania się na dodatkowe koszty. Warto w tym zakresie zaufać profesjonalnej firmie z doświadczeniem. Wykonujemy płyty fundamentowe przy użyciu nowoczesnych narzędzi i akcesoriów budowlanych. Specjalizujemy się w różnych technologiach – możemy postawić fundamenty z betonu, cegieł, kamieni, żelbetu, a nawet drewna.

Wykonane przez nas płyty fundamentowe zbudowane są z kilku warstw. Zalicza się do nich:

Płyty fundamentowe wykonuje się znacznie szybciej niż tradycyjne fundamenty. Jest to rozwiązanie prostsze, ze względu na brak deskowania i mniejszy zakres prac ziemnych. Warto pamiętać, że na płyty fundamentowe powinni decydować się klienci, którzy uwzględnili to w swoim projekcie domu.

Budujemy fundamenty, które zapewniają bezpieczeństwo i stabilność całej konstrukcji. Ważne jest dla nas stworzenie dobrej izolacji cieplnej. Prawidłowo wykonane fundamenty to klucz do sukcesu oraz komfortowego mieszkania.

Fundamenty bezpośrednie i pośrednie

Wyróżnia się dwa rodzaje fundamentów:

Nasza firma wykonuje oba rodzaje fundamentów, w zależności od projektu, rozwiązań konstrukcyjnych oraz typu gruntu.

Wykonawca płyt fundamentowych

Oferujemy między innymi wykonawstwo płyt fundamentowych, zaliczających się do fundamentów bezpośrednich. Płyty budowane są bezpośrednio na gruncie i stosowane pod całym budynkiem. Proces ten skraca czas budowy i generuje mniejsze koszty w porównaniu do wykopów. Płyty doskonale sprawdzą się przy złych warunkach gruntowych, a ponadto są dobrym akumulatorem ciepła. Nadadzą się więc pod budowę domów energooszczędnych. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego wykonawcy płyt fundamentowych na Śląsku – zachęcamy do kontaktu.

Płyty fundamentowe czy tradycyjne fundamenty?

Wykonawstwo płyt fundamentowych jest stosunkowo nowe dziedziną w branży budowlanej. W ostatnim czasie zauważamy większe zainteresowanie posadowieniem w formie płyt fundamentowych. Wielu klientów stojących przed rozpoczęciem budowy domu zastanawia się, który wariant wybrać. Płyty fundamentowe zdecydowanie polecany są w sytuacji:

To dobre rozwiązanie również dla klientów, którym zależy na czasie. Wykonanie płyt fundamentowych można zrealizować w ciągu tygodnia.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z firmą. Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji na temat realizowanych usług. Zapraszamy także do obejrzenia zrealizowanych już przez nas projektów.

wróć
Zapewniamy kompleksową usługę

Wiemy jak ważną decyzją dla Ciebie jest budowa domu, dlatego naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu i poczucie komfortu

zobacz realizacje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.