logo
Strona główna | O firmie | Oferta | Płyty fundamentowe

Budowa fundamentów

Każdą inwestycję rozpoczynamy od budowy fundamentów. To właśnie na fundamentach opiera się cała konstrukcja obiektu. Zapewniają one stabilność nowopowstałemu budynkowi oraz zabezpieczają go przed nierównym osadzaniem. Fundamenty są więc bardzo istotne dla zakończenia inwestycji z sukcesem i nienarażania się na dodatkowe koszty. Warto w tym zakresie zaufać profesjonalnej firmie z doświadczeniem. Wykonujemy płyty fundamentowe przy użyciu nowoczesnych narzędzi i akcesoriów budowlanych. Specjalizujemy się w różnych technologiach – możemy postawić fundamenty z betonu, cegieł, kamieni, żelbetu, a nawet drewna.

Fundamenty bezpośrednie i pośrednie

Wyróżnia się dwa rodzaje fundamentów:

Nasza firma wykonuje oba rodzaje fundamentów, w zależności od projektu, rozwiązań konstrukcyjnych oraz typu gruntu.

Wykonawca płyt fundamentowych

Oferujemy między innymi wykonawstwo płyt fundamentowych, zaliczających się do fundamentów bezpośrednich. Płyty budowane są bezpośrednio na gruncie i stosowane pod całym budynkiem. Proces ten skraca czas budowy i generuje mniejsze koszty w porównaniu do wykopów. Płyty doskonale sprawdzą się przy złych warunkach gruntowych, a ponadto są dobrym akumulatorem ciepła. Nadadzą się więc pod budowę domów energooszczędnych. Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego wykonawcy płyt fundamentowych na Śląsku – zachęcamy do kontaktu.

wróć
Zapewniamy kompleksową usługę

Wiemy jak ważną decyzją dla Ciebie jest budowa domu, dlatego naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu i poczucie komfortu

zobacz realizacje

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.